יום שישי, 17 בפברואר 2012

נשים


אני מעריצה נשים שמחליטות לעשות שינוי ומצליחות להביא לידי ביטוי את ה"אני מאמין" שלהן. נשים שמניחות לרגע בצד את החששות ומגשימות את חלומותיהן. נשים שלא מוותרות על הפנטזיה המקצועית שלהן ונותנות לה לרקום עור וגידים
כחלק ממטלותיי הרבות אני פוגשת בעלות בוטיקים נפלאות, בעלות חוש אופנתי משובח, כישורי ניהול מצויינים ונשות מכירה מדהימות. בחודש האחרון זכיתי לפגוש שתי נשים בתחילת דרכן האופנתית,  שחנות הבייבי שלהן ממש בחיתולייה, והתרגשתי יחד איתן.
 "שירלי וולנטיין", חנות חדשה ויפה במרכז קטן בגני תקווה נפתחה השבוע, ונראה כי זהו מקומה הטבעי. רחבת דק מזמינה בכניסה לחנות, רהיטי טורקיז מאירי פנים ובעלת חנות אחת מלאת טמפרמט. שירלי עזבה משרות בכירות בכדי להגשים את חלום חייה, והקימה פנינת חמד אמיתית. בנוסף לבגדים היפים המקשטים את חנותה, ניתן למצוא  אוסף מקסים וצבעוני של תכשיטים, נעליים, חגורות, חפצים יפים לבית, קפה טעים וחיוך מזמין. כמו שירלי ולנטיין המקורית שנסעה לאי יווני כדי ללגום כוס יין על חוף שטוף שמש ובילתה יפה, כך גם שירלי מגני תקווה, בדרכה למסע קסום, מהנה ובלתי שגרתי. אני כבר ארזתי מזוודה.


"שירלי ולנטיין" – הנגב 13 גני תקווה


בתל אביב, ברחוב שקט בסמוך לשנקין, נמצאת "החנות של מיכלה". את מיכלה ואת החנות היפה שלה פגשתי ביום חורפי וקר במיוחד. אך מרגע שנכנסתי לחנות השתלט עלי חום בלתי מוסבר. חנות מוארת, יפה ואלגנטית, בדיוק כמו מיכלה בעלת החנות. רציתי להביא את משפחתי ולעבור להתגורר שם. גם כאן אפשר למצוא שלל לא מבוטל של בגדי מעצבים, תיקים מניו יורק שלא תמצאו בשום מקום אחר (יבוא בלעדי של מיכלה), תכשיטים אחרים ומשקפי שמש מלונדון, שנראה כאילו נבחרו בפינצטה. בובת חלון הראווה מחליפה אאוטפיטים בתדירות של פעם ביום לפחות, לפי מצב רוחה של מיכלה, ובכל חלון נוצרת קומפוזיציה מרהיבה ומלאת סטייל.  והרי הודעה: בשל עבודות העפר המתרחשות ברחוב שינקין, כדאי לכן לעקוף את הבלאגן דרך רחוב בעלי המלאכה. כדאי לכן, אני בדרכי לשם.


"החנות של מיכלה" – בעלי המלאכה 12א' תל אביב

גילוי נאות: השמלה הורודה בחלון ראווה של מיכלה היא שלי (-:
תגובה 1:

  1. היי גיגי איזה פוסט מקסים! את הפנינים בבעלי המלאכה אני מכירה אבל איזה כיף להכיר גם חנויות מיוחדות מחוץ לעיר הגדולה! רשמתי לעצמי, ואני מחכה לעוד המלצות..מלא נשיקות!

    השבמחק